logo

O Příze Linja

Naše firma působí na českém trhu od roku 2008. Rozhodli jsme se v prodeji přízí zaměřit naši nabídku na kvalitní materiály střední a vyšší třídy. V naší nabídce tak najdete ty nejlepší značky, které současný evropský trh nabízí.

Sestavili jsme nabídku tak, aby se vzájemně doplňovala. Najdete v ní jak základní řady materiálů, tak i velmi atraktivní příze, jaké vyrábí například japonská firmy Noro nebo Schoppel Wolle.

Náš e-shop je určen nejen pro jednotlivé zákazníky, ale také u nás mají možnost nakupovat majitelé obchodů. Chceme, aby se námi nabízený sortiment dostal také k nim a zákazník měl tak možnost širšího výběru i přímo v galanteriích.

 

V současné chvíli tvoří základ naší nabídky sortiment švýcarského výrobce Lang yarns a španělské Katii. U obou dodavatelů jsme vytvořili základní nabídkovou řadu, přizpůsobenou požadavkům českých zákaznic. Tato základní nabídka je doplněna nabídkou německého výrobce, Lana Grossa. V této chvíli nabízíme výběr nabídky.

 

Pro doplnění sortimentu jsme, v letošním roce, zařadili do nabídky materiály, které na evropském trhu zastupuje dodavatel Designer Yarns. Tato firma nabízí kolekce několik evropských a světových značek.

My jsme se rozhodli pro sortiment dvou anglických výrobců,  Louisa Harding a Debbie Bliss a také  velmi atraktivní nabídku japonského Nora. Příležitostně do nabídky zařazujeme i další zajímavé materiály z nabídkové kolekce značek Designer yarns.

Pro všechny, kteří mají rádi kreativitu a barvy je v naší nabídce  Schoppel Wolle. 

 

 

Součástí doplňkového sortimentu jsou také velmi populární jehlice firmy Knit Pro a to včetně šroubovacích - vyměnitelných, které jsou úžasné možností kombinování a variabilností. Nově také jehlice firmy Lana Grossa, vyráběné pro tuto značku firmou Knit Pro, jedná se tedy o plně kompatibilní výrobky. Nově nabízíme část sortimentu Addi.

 

Vzhledem k tomu, že chceme zákazníkům nabízet co nejširší kolekce materiálů včetně  výběru barev, nechceme se omezovat pouze na nabídku skladem, určitou selekci barev a materiálů, nabízíme i možnost dodání zboží na objednávku. Dodání takových položek je možné s delším časovým intervalem. Zákazníky po každé objednávce proto informujeme mailem o  termínu dodání zboží. Bližší informace o dodacích termínech najdete v části "Obchodní podmínky".

Možnosti skladu v ČR jsou do určité míry limitované. Skladové zásoby doplňujeme jednou za 2-3 týdny, snažíme se v tomto ohledu o pružnost dodávek, ale v některých případech jsme závislí  na aktuálním stavu skladu výrobce. Materiály a barvy o které je velký zájem mohou být v sezóně vyprodané a jejich dodání z výroby je předem termínově stanoveno výrobcem.

 

Jana Linerová -LINJA

prosinec 2016